ХАЛҚ ДЕПУТАТЛАРИ ҚОНЛИКЎЛ ТУМАН КЕНГАШИГА САЙЛОВ ЎТКАЗУВЧИ ҚОНЛИКЎЛ ТУМАН САЙЛОВ КОМИССИЯСИНИНГ Қ А Р О Р И (uz)



ХАЛҚ ДЕПУТАТЛАРИ ҚОНЛИКЎЛ ТУМАН КЕНГАШИГА САЙЛОВ ЎТКАЗУВЧИ ҚОНЛИКЎЛ ТУМАН САЙЛОВ КОМИССИЯСИНИНГ

Қ А Р О Р И

10-сон                                                                                 2019 йил 12 октябр

Халқ депутатлари Қонликўл туман Кенгашига сайлов ўтказувчи округ сайлов комиссияларини тузиш ва уларнинг шахсий таркибини тасдиқлаш тўғрисида

Ўзбекистон Республикаси Сайлов кодексининг 21, 25-моддаларига, шунингдек, Қонликўл тумани Фуқаролар ўзини ўзи бошқариш органларининг тавсиясига мувофиқ, халқ депутатлари Қонликўл туман Кенгашига сайлов ўтказувчи Қонликўл туман сайлов комиссияси

ҚАРОР ҚИЛАДИ:

1. Халқ депутатлари Қонликўл туман Кенгашига сайлов ўтказувчи
22 та округ сайлов комиссиялари тузилсин ва уларнинг шахсий таркиби қуйидаги тартибда тасдиқлансин:

1-“Қораз-ой” округ сайлов комиссияси

Раис

  1.  

Тажимуратов Ыкласбай Бердимуратович

Қонликўл тумани "Қосжап" овул фуқаролар йиғини мутахассиси

Раис ўринбосари

  1.  

Жаумытбаева Марзия Кутлымуратовна

Қонликўл тумани Хотин-қизлар қўмитасининг "Қосжап" овул фуқаролар йиғини хотин-қизлар билан ишлаш бўйича мутахассиси

Котиб

  1.  

Пирниязова Арифа Хурметбаевна

Қонликўл тумани 4-сонли мактаб қорақалпоқ тили ва адабиёти фани ўқитувчиси

Аъзолари

  1.  

Мамбетниязов Бахтияр

Қонликўл тумани 4-сонли мактаб директорининг хўжалик ишлари бўйича ўринбосори

  1.  

Жаксымуратов Бердимурат Уснатдинович

Хусусий тадбиркор

  1.  

Абдикадирова Мийригул Абдражимовна

Қонликўл тумани 16-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси ҳамшираси

  1.  

Утемуратова Анипа Машариповна

Қонликўл тумани 4-сонли мактаб инглис тили фани ўқитувчиси

  1.  

Таумуратова Гулназ Рустемовна

Қонликўл тумани 16-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси патронаж ҳамшираси

  1.  

Нуратдинова Байрамгул Абдуллаевна

Қонликўл тумани 2-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

2-“Ажинияз” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Бекимбетова Гулистан Сайымбетовна

Қонликўл тумани 5-сонли мактабгача таълим муассасаси мудираси

Раис ўринбосари

  1.  

Пиримяров Марат Кенесбаев

Қонликўл тумани 22-сонли мактаб чизмачилик фани ўқитувчиси

Котиби

  1.  

Хожаниязова Венера Оразбаевна

Қонликўл тумани 22-сонли мактаб кимё фани ўқитувчиси

Аъзолари

  1.  

Махамов Батырбай Раметуллаевич

Қўнғирот туманлараро газ таъминоти Қонликўл тумани
2-сонли участкаси ишчиси

  1.  

Султамуратов Азамат Куралбаевич

Қонликўл тумани 22-сонли мактаб география фани ўқитувчиси

  1.  

Каюпова Сулухан Базарбаевна

Қонликўл тумани 5-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

  1.  

Ембергенова Оралхан Жалгасбаевна

Қонликўл тумани 22-сонли мактаб информатика фани ўқитувчиси

  1.  

Бердикова Зийуар Жумабаевна

Қонликўл тумани 16-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси патронаж ҳамшираси

  1.  

Рзамуратова Элмира Толыбаевна

Қонликўл тумани 2-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

3-“Бегжап” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Сдыков Даулетяр Хасамшаевич

Қонликўл тумани 10-сонли мактаб тарих фани ўқитувчиси

Раис ўринбосари

  1.  

Улманбетова Гулдана Темирхановна

Қонликўл тумани 16-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси патронаж ҳамшираси

Котиби

  1.  

Бекмуратова Улзада Жаксиликовна

Қонликўл тумани 10-сонли мактаб котиби

Аъзолари

  1.  

Тажетов Абат Нуратдинович

Суенли ирригация тизимлари бошқармаси гидротехниги

  1.  

Тажимов Жаксылык Омирбекович

Қонликўл тумани “Ернияз ата” фермер хўжжалиги иш юритувчиси

  1.  

Исмайлов Айдос Кадирбергенович

Қонликўл тумани “Исмайл қанлы” фермер хўжжалиги бошлиғи

  1.  

Бердимуратов Оралбай Токтарбаевич

Суенли ирригация тизимлари бошқармаси муҳандиси

  1.  

Жумамуратова Гулзийба Имамуратовна

Қонликўл тумани 10-сонли мактаб психологи

  1.  

Оразбаева Феруза Женисбай қизи

Қонликўл тумани 10-сонли мактаб психологи

4-“Алтинкўл” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Узакбергенов Караматдин

Пенсионер

Раис ўринбосари

  1.  

Торенов Жолымбет Рейимбаевич

Қонликўл тумани 3-сонли мактаби физика фани ўқитувчиси

Котиби

  1.  

Мырзамуратова Дилфуза Кемалатдиновна

Қонликўл тумани 3-сонли мактаб информатика фани ўқитувчиси

Аъзолари

  1.  

Сипатдинова Гулбахар Боранбаевна

Қонликўл тумани "Гулзар" фермер хўжалиги бошлиғи

  1.  

Есенбаев Максет Оразалиевич

Хусусий тадбиркор

  1.  

Орашова Гулзар Худайбергеновна

Қонликўл тумани 15-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси патронаж ҳамшираси

  1.  

Хожаметова Рая  Пахратдиновна

Қонликўл тумани 3-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

  1.  

Алламуратова Гулистан Тайровна

Қонликўл тумани Хотин-қизлар қўмитасининг "Қонликўл" овул фуқаролар йиғини хотин-қизлар билан ишлаш бўйича мутахассиси

  1.  

Далжанова Мадина Зарлыковна

Қонликўл тумани 3-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

5-“Дослық” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Жакеев Салауат Тажимуратович

Қонликўл тумани 16-сонли мактаб директорининг ўқув ишлари бўйича ўринбосари

Раис ўринбосари

  1.  

Ешанов Махсет Турганбаевич

Қонликўл тумани 16-сонли мактаб жисмоний тарбия фани ўқитувчиси

Котиби

  1.  

Хожаметова Зарыухан Муратбаевна

Қонликўл тумани 16-сонли мактаб бошланғич таълим фани ўқитувчиси

Аъзолари

  1.  

Шарипов Ислам Кенесбаевич

Қонликўл тумани “Айгул Нилуфар” фермер хўжалиги бошлиғи

  1.  

Кутекеева Райса Артиковна

Қонликўл тумани 19-сонли болалар мусика ва санъат мактаби ўқитувчиси

  1.  

Кыдырбаев Рахат Сабхозбаевич

Қонликўл тумани “Кыдырбаев Рахат” фермер хўжалиги бошлиғи

  1.  

Камалова Зина Кенесбаевна

Қонликўл тумани 3-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

  1.  

Жуманазарова Лалагул Аяпберген қизи

Қонликўл тумани тиббиёт бирлашмаси техниги

  1.  

Маманова Дастегул Аманжановна

Қонликўл тумани 16-сонли мактаб котиби

6-“Жайхун” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Каражанов Муратбай Назарбаевич

Қонликўл тумани қурилиш бўлими бош режаларни амалга ошириш ва объектларни жойлаштириш бўйича архитектори

Раис ўринбосари

  1.  

Қурбаниязов Адилбай Генжемуратович

Қонликўл тумани 6-сонли мактаб биология фани ўқитувчиси

Котиби

  1.  

Ембергенова Дамехан Кудайбергеновна

Қонликўл тумани 6-сонли мактаб бошланғич таълим фани ўқитувчиси

Аъзолари

  1.  

Алланазаров Даулетбай Аяпбергенович

Қонликўл тумани 6-сонли мактаб жисмоний тарбия фани ўқитувчиси

  1.  

Сапаров Кайрбай Жумабаевич

Қонликўл тумани "Жайхун" сув истеъмолчилар уюшмаси раиси

  1.  

Омирзакова Данегул Рейимбаевна

Қонликўл тумани 6-сонли мактаб қорақалпоқ тили ва адабиёти фани ўқитувчиси

  1.  

Турганбаев Марат Темирбаевич

Қонликўл тумани давлат солиқ инспекцияси инспектори

  1.  

Алимбетова Байрамгул Бисенбай қизи

Хусусий тадбиркор

  1.  

Абиева Амангул Оралбаевна

Қонликўл тумани 7-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

7-“Киндик өзек” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Пирниязов Кудайберген Куанышбаевич

Қонликўл тумани 7-сонли мактаб технология фани ўқитувчиси

Раис ўринбосари

  1.  

Кулмуратов Нурлыбай Кыдырбаевич

Қонликўл тумани 15-сонли мактаб информатика фани ўқитувчиси

Котиби

  1.  

Достанов Сатбай Куандикович

Қонликўл тумани 7-сонли мактаб директорининг маънавий ва маърифий ишлари бўйича ўринбосари

Аъзолари

  1.  

Бекбосинова Клара Каржаубаевна

Қонликўл тумани 7-сонли мактаб технология фани ўқитувчиси

  1.  

Алджанова Инжи Базарбаевна

Қонликўл тумани 11-сонли мактабгача таълим муассасаси психологи

  1.  

Исакулова Айзада Рамазановна

Қонликўл тумани 17-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси ҳамчираси

  1.  

Жадигеров Муратбай Кайпназарович

Қонликўл тумани ер ресурслари ва давлат кадастри бўлими етакчи мутахассиси

  1.  

Калиева Жайнахан Султамуратовна

Қонликўл тумани 11-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

  1.  

Есбергенов Майрамбай Жумабаевич

Қонликўл тумани "Киндик озек" сув истеъмолчилар уюшмаси раиси

8-“А.Бегимов” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Смаилов Узакбай Курбанбаевич

Қонликўл тумани 11-сонли мактаб математика ва информатика фани ўқитувчиси

Раис ўринбосари

  1.  

Тажимуратов Шарапатдин Сарсенбаевич

Қонликўл тумани 11-сонли мактаб тарих фани ўқитувчиси

Котиби

  1.  

Косуаков Султан Узакбергенович

Қонликўл тумани 11-сонли мактаб технология фани ўқитувчиси

Аъзолари

  1.  

Камалов Ниязымбет Кутлымуратович

“Суенли” ирригация тизимлари бошқармаси гидротехниги

  1.  

Ырзаева Жыгагул Отемисовна

Қонликўл тумани тиббиёт бирлашмаси ҳамшираси

  1.  

Достанова Гулназ Каундиковна

Қонликўл тумани 17-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси ҳамшираси

  1.  

Бекбосинова Гулсара Каржаубаевна

Қонликўл тумани 12-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячи ёрдамчиси

  1.  

Пирназарова Дилфуза  Жолдасбаевна

Қонликўл тумани 7-сонли мактаб информатика фани ўқитувчиси

  1.  

Мамбетмуратов Зарипбай Кутыбаевич

Қонликўл тумани “Кутыбаева Жадра” фермер хўжалиги бошлиғи

9-“Жана тилек” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Ешмуратова Амангул Аяпбергеновна

Қонликўл тумани 8-сонли мактаб бошланғич таълим фани ўқитувчиси

Раис ўринбосари

  1.  

Худайбергенов Алибек Жумабаевич

Қонликўл тумани 8-сонли мактаб жисмоний тарбия фани ўқитувчиси

Котиби

  1.  

Авезбаева Сапура Абдихамидовна

Қонликўл тумани 8-сонли мактаб чизмачилик фани ўқитувчиси

Аъзолари

  1.  

Алланов Азат Базарбаевич

Қонликўл тумани “Дауран” фермер хўжалиги бошлиғи

  1.  

Сапарбаев Нокисбай Саатбаевич

Қонликўл тумани "Тимур Бахтияр" фермер хўжалиги иш юритувчиси

  1.  

Берниязова Айгул Тойлыбаевна

Қонликўл тумани 8-сонли мактаб қорақалпоқ тили ва адабиёти фани ўқитувчиси, мактабнинг ёшлар иттифоқи бошланғич ташкилот етакчиси

  1.  

Абдиреймова Гулбиби Жадигеровна

Республика маънавият ва маърифат марказининг Қонликўл туман бўлинмаси мутахассиси

  1.  

Жуманов Шарапат Абатбаевич

Қонликўл тумани тиббиёт бирлашмаси тез ёрдам бўлими фельдшери

  1.  

Арзуова Даригул Абдибаевна

Қонликўл тумани 12-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

10-“А.Мусаев” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Адамбаев Жаксыбай Сапармуратович

Қонликўл тумани ирригация бўлими муҳандис-гидротехниги

Раис ўринбосари

  1.  

Максетов Имбетбай Зарипбаевич

Қонликўл тумани 14-сонли мактаб жисмоний тарбия фани ўқитувчиси

Котиби

  1.  

Садыков Женис Нарбаевич

Қонликўл тумани халқ таълими бўлими мутахассиси

Аъзолари

  1.  

Оспанова Шайда Амангелдиевна

Қонликўл тумани 14-сонли мактаб физика фани ўқитувчиси

  1.  

Бекбаулиев Женис Сапарбаевич

Қонликўл тумани “Қонликўл” пахта қабуллаш маскани ҳисобчиси

  1.  

Бегжанова Зияда Бекбергеновна

Қонликўл тумани 14-сонли мактаб биология фани ўқитувчиси

  1.  

Самамбетов Сослан Сагынбаевич

"Архитектура режалаштириш бюроси" давлат унитар корхонаси Қонликўл тумани бўйича архитектори

  1.  

Айтжанова Айсултан Жалгасовна

Қонликўл тумани “Қонликўл” пахта қабуллаш маскани ишчиси

  1.  

Асқарова Гулмира  Сапарниязовна

Қонликўл тумани 14-сонли мактаб бошланғич таълим фани ўқитувчиси

11-“Умит” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Жуманов Парахат Куралбаевич

Қонликўл тумани инвестициялар ва сиртқи савдо бўлими етакчи мутахассиси

Раис ўринбосари

  1.  

Кулманов Жолмурза Толегенович

Қонликўл тумани 2-сонли мактаб директорининг хўжалик ишлари бўйича ўринбосари

Котиби

  1.  

Оспанов Шарибай Муратбаевич

Қонликўл тумани 2-сонли мактаб директорининг ўқув ишлари бўйича ўринбосари

Аъзолари

  1.  

Муханова Гулжамал Маткаримовна

Хусусий тадбиркор

  1.  

Раметов Аяпберген Юсупович

Қонликўл тумани “Наврўз” овул фуқаролар йиғини масъул котиби

  1.  

Жумабаева Раъно Кайрбаевна

Қонликўл тумани 2-сонли мактаб диреторининг ўқув ишлари бўйича ўринбосари

  1.  

Уразбаева Гулназ Муратбаевна

Қонликўл тумани 2-сонли мактаб тарих фани ўқитувчиси

  1.  

Еримбетова Рано Мратбаевна

Ер тузиш ва кўчмас мулк кадастри давлат корхонаси Қонликўл тумани филиали мутахассиси

  1.  

Валиев Рахат Полатбаевич

Қонликўл тумани халқ таълими бўлими шўъба раҳбари

12-“Н.Даукараев” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Сейтмуратов Бердах Калмуратович

Қонликўл тумани уй-жой коммунал хизмат кўрсатиш бўлими бошлиғи

Раис ўринбосари

  1.  

Шернязов Азамат Маратович

Қонликўл тумани ободонлаштириш бошқармаси кадрлар бўлими инспектори

Котиби

  1.  

Медетбаев Исламбек Даутбаевич

Ер тузиш ва кўчмас мулк кадастри давлат корхонаси Қонликўл тумани филиали мутахассиси

Аъзолари

  1.  

Абдикаримова Байрамгул Нурлыбаевна

Акциядорлик тижорат "Агробанк"нинг Қонликўл филиали мутахассиси

  1.  

Калдыбаев Сакен Зияддинович

Акциядорлик тижорат "Агробанк"нинг Қонликўл филиали бош мутахассиси

  1.  

Мамбетназаров Максет Атажанович

Қонликўл тумани давлат хизматлар маркази тадбиркорлик субъектларини давлат рўйхатидан ўтказиш ва ҳужжатларни қабул қилиш бўлими бошлиғи

  1.  

Сарсенбаева Гулмира Уралбаевна

Қонликўл тумани 19-сонли мусиқа ва санъат мактаби ўқитувчиси

  1.  

Мамбетниязова Зухра Куатбаевна

Қонликўл тумани 1-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

  1.  

Отепова Гулчехра Оралбаевна

Қонликўл тумани мактабгача таълим бўлими иш юритувчиси

13-“Т.Жумамуратов” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Атамуратова Паршагул Сипатдинова

Қонликўл саноат-транспорт касб-ҳунар коллежи ахборот ресурс маркази босма адабиётлар ва электрон ахборот ресурслар бўлими бошлиғи

Раис ўринбосари

  1.  

Мукашов Алибек Қурақбаевич

Қонликўл тумани маданият бўлимига қарашли маданият ва аҳоли дам олиш маркази бадиий раҳбари

Котиби

  1.  

Наметов Бахадир Оралбаевич

Қонликўл тумани саноат-транспорт касб-ҳунар коллежи инглис тили фани ўқитувчиси

Аъзолари

  1.  

Абдирасулиева Бағдагул Сапарбаевна

Қонликўл тумани 21-сонли мактаб технология фани ўқитувчиси

  1.  

Есбергенов Бахрам Шарапатдинович

Қонликўл тумани болалар ва ўсмирлар спорт мактаби мураббийи

  1.  

Узакбаева Мехрийбан Рустемовна

Қонликўл тумани 1-сонли мактаб информатика фани ўқитувчиси

  1.  

Кулмуратов Жаксымурат Кабылбекович

Қонликўл тумани электр таъминоти корхонаси электр устаси

  1.  

Исметуллаев Оналбай Пишатдинович

Қонликўл тумани ободонлаштириш бошқармаси ишчиси

  1.  

Нуратдинова Перуза Оразалыевна

Қонликўл тумани 1-сонли мактаб бошланғич таълим фани ўқитувчиси

14-“Маденият” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Косназаров Гайрат Азатович

Қонликўл тумани мактабгача таълим бўлими иқтисодчиси

Раис ўринбосари

  1.  

Жумабаев Куаныш Султанбаевич

Қонликўл тумани 18-сонли мактаб рус тили фани ўқитувчиси

Котиби

  1.  

Рейпов Полат Жоллдасович

Қўнғирот туманлараро газ таъминоти Қонликўл тумани 2-сонли участкаси ишчиси

Аъзолари

  1.  

Джуманиязов Байрам Юсупович

Акциядорлик тижорат "Халқ банк"нинг Қонликўл филиали мутахассиси

  1.  

Даулетмуратов  Куралбай Амангелдиевич

Қонликўл тумани болалар ва ўсмирлар спорт мактаби услубчиси

  1.  

Жуманиязова Гулчехра Сейлхановна

Қонликўл тумани 10-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

  1.  

Сатыбалдиева Гулбахар Сарсенбаевна

Қонликўл тумани 19-сонли мактаб бошланғич таълим фани ўқитувчиси

  1.  

Жуманиязова Зияда Абдижамиловна

Қонликўл тумани 18-сонли мактаб бошланғич таълим фани ўқитувчиси

  1.  

Абдирасулиева Арзайым Сабырбаевна

Қонликўл тумани 18-сонли мактаб кимё фани ўқитувчиси

15-“С.Нурымбетов” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Игимуратов Полат Ешмуратович

Қорақалпоғистон Респупликасы сув хўжалиги қошидаги мелиоратив экспедицияси Қонликўл тумани бўлими 1-даражали техник-гидрогеологи

Раис ўринбосари

  1.  

Сейтрзаев Онгар Камалатдинович

Конликул тумани 18-сонли мактаб рус тили фани ўқитувчиси

Котиби

  1.  

Бисенбаев Жалгасбай Даулетбаевич

Қонликўл тумани 18-сонли мактаб математика ва информатика фани ўқитувчиси

Аъзолари

  1.  

Закиров Азат Қурбанбаевич

Суенли ирригация тизимлари бошқармаси ишчиси

  1.  

Карлыбаева Дурдана Жанабаевна

Қонликўл тумани 18-сонли мактаб информатика фани ўқитувчиси

  1.  

Нуратдинова Зульфия Ажибаевна

Қонликўл тўмани йўллардан фойдаланиш унитар корхонаси бухгалтерия бўлими етакчи мутахассиси

  1.  

Тлеуова Зияда Кенесбаевна

"Пирназарова Барно" нодавлат оилавий мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

  1.  

Утемуратова Улмекен Ережеповна

Қонликўл тумани 5-сонли мактаб физика фани ўқитувчиси

  1.  

Оразбаев Адилбек Аманбаевич

Қонликўл тумани мактабгача таълим муассасаси тарбияланувчиси

3-“Бегжап” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Атаубаев Сарсенбай Қалендерович

Қонликўл тумани статистика бўлими мутахассиси

Раис ўринбосари

  1.  

Худайбергенов Махсетбай Адилбаевич

Қонликўл тумани 21-сонли мактаб директорининг хўжалик ишлари бўйича ўринбосори

Котиби

  1.  

Есенбаев Сайдахмет Хожахметович

"Қорақалпоқагрокимёҳимоя" акциядорлик жамияти Қонликўл тумани филиали компьютер техниги

Аъзолари

  1.  

Дауекеева Галия Темирхановна

Қонликўл тумани 4-сонли мактабгача таълим муассасаси мудираси

  1.  

Шапиева Малика Адилхан қизи

Қонликўл тумани 19-сонли мусиқа ва санъат мактаби котиби

  1.  

Хожантаева Махида Жаксиликовна

Қонликўл тумани 21-сонли мактаб биология фани ўқитувчиси

  1.  

Сметуллаева Замира Жолдасовна

Қонликўл тумани 19-сонли мактаб қорақалпоқ тили ва адабиёти фани ўқитувчиси

  1.  

Файзуллаев Бахадыржан Узакбаевич

Қонликўл тумани маданият бўлими тўгарак раҳбари

  1.  

Атабаев Руслан Назарбаевич

Қонликўл тумани болалар ўсмирлар спорт мактаби мураббийи

17-“Жиен жырау” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Торемуратова Амангул Аметовна

Қонликўл тумани 13-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

Раис ўринбосари

  1.  

Казакбаев Кошкарбай Торемуратович

Қонликўл тумани 23-сонли мактаб жисмоний тарбия фани ўқитувчиси

Котиби

  1.  

Бегдуллаева Айнура Фарахатовна

Қонликўл тумани 13-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

Аъзолари

  1.  

Нуратдинова Шекерхан Абдуллаевна

Қонликўл тумани 23-сонли мактаб математика фани ўқитувчиси

  1.  

Хожабаев Саламатдин Писатдинович

Қонликўл тумани мактабгача таълим бўлими мутахассиси

  1.  

Наурызбаев Жахангир Бахтияр ўғли

Қонликўл тумани 23-сонли мактаб география фани ўқитувчиси

  1.  

Ережепова Рая Избасаровна

Қонликўл тумани 18-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси патронаж ҳамшираси

  1.  

Алламбергенов Али Базарбаевич

Бюджетдан ташқари пенсия жамғармаси Қонликўл тумани бўлими ҳуқуқ маслаҳатчиси

  1.  

Шойдиев Саламат Кошкинбаевич

Ер тузиш ва кўчмас мулк кадастри давлат корхонаси Қонликўл тумани филиали мутахассиси

18-“Қыятжарған” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Матчанова Райса Досжановна

Қонликўл тумани 8-сонли мактабгача таълим муассасаси хўжалик ишлари юритувчиси

Раис ўринбосари

  1.  

Жадигеров Дауран Каримбетович

Қонликўл тумани 20-сонли мактаб кимё фани ўқитувчиси

Котиби

  1.  

Худайбергенова Шыйрын Нурбергеновна

Қонликўл тумани 20-сонли мактаб бошланғич таълим ўқитувчиси

Аъзолари

  1.  

Ержанов Ерлан Ермекбаевич

Қонликўл тумани 8-сонли мактабгача таълим муассаси қаровули

  1.  

Халмуратов Рашид Атабаевич

Қонликўл тумани 20-сонли мактаб жисмоний тарбия фани ўқитувчиси

  1.  

Шерназарова Мухабат Отегеновна

Қонликўл тумани 8-сонли мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

  1.  

Ещанов Бахтияр Жаксыбаевич

Қонликўл тумани "Ещанов Бахтияр" фермер хщўжалиги раиси

  1.  

Кудиярова Санобар Кадирбергеновна

Қонликўл тумани 20-сонли мактаб ўзбек тили ўқитувчиси

  1.  

Дуйсенбаева Камила Парахат қызы

Қонликўл тумани 8-сонли мактабгача таълим муассаси тарбиячиси

19-“М.Нурмухаммедов” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Садыков Хамидулла Сейдуллаевич

Қонликўл тумани 17-сонли мактаб жисмоний тарбия фани ўқитувчиси

Раис ўринбосари

  1.  

Досбергенова Инабат Муратбаевна

Қонликўл тумани 18-сонли оилавий поликлиника ҳамшираси

Котиби

  1.  

Осерова Патшахан Абатовна

Қонликўл тумани 20-сонли мактаб котиби

Аъзолари

  1.  

Карабасов Курал Сабырбаевич

Қонликўл тумани “М.Нурмухаммедов” сув истъэмолчилар уюшмаси раиси

  1.  

Калмуратова Зинахан Кошетеровна

Қонликўл тумани 18-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси катта ҳамшираси

  1.  

Сарсенбаев Откир Кошкарбай ўғли

Қонликўл тумани 17-сонли мактаб математика фани ўқитувчиси

  1.  

Аметова Гулзира Асановна

Қонликўл тумани тиббиёт бирлашмаси ҳамшираси

  1.  

Ещанов Кайрат Мауленбергенович

Қонликўл тумани ер ресурслари ва давлат кадастри бўлими етакчи мутахассиси

  1.  

Арзиева Замира Айназаровна

Қонликўл тумани 17-сонли мактаб миллий истиқлол ғояси фани ўқитувчиси

20-“Арзымбетқум” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Айтжанов Турдымурат Жумамуратович

Қонликўл тумани 5-сонли мактаб қорақалпоқ тили ва адабиёти фани ўқитувчиси

Раис ўринбосари

  1.  

Реймбаева Зульфия Муратбаевна

Қонликўл тумани 5-сонли мактаб директорининг маънавий ва маърифий ишлари бўйича ўринбосари

Котиби

  1.  

Карлыбаева Гулистан Оразбаевна

Қонликўл тумани 5-сонли мактаб кимё фани ўқитувчиси

Аъзолари

  1.  

Калменов Крыкбай Танжарбаевич

Қонликўл тумани “Калбаганбет Бескопирли” фермер хўжалиги бошлиғи

  1.  

Атаханова Гулистан Рахимбергеновна

Қонликўл тумани 5-сонли мактаб тарих фани ўқитувчиси

  1.  

Балмаганбетов Марат Турсынгалиевич

Қонликўл тумани "Турсынгали Багман" фермер хўжалиги бошлиғи

  1.  

Еримбетова Зиба Алламуратовна

Қонликўл тумани тиббиёт бирлашмаси ишчиси

  1.  

Маткабулов Сапармурат Азатович

Қонликўл тумани “Маткабулов Кыдырбай” фермер хўжалиги бошлиғи

  1.  

Оразалиева Клара Карлыбаевна

Қонликўл тумани 18-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси патронаж ҳамшираси

21-“Бескопир” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Алламбергенов Куанышбай Режепович

Қонликўл тумани "Бескўпир" овул фуқаролар йиғини мутахассиси

Раис ўринбосари

  1.  

Маткурбанов Бахадыр Уразбаевич

Қонликўл тумани 13-сонли мактаб жисмоний тарбия фани ўқитувчиси

Котиби

  1.  

Тажимуратов Байрам Хамзаевич

Қонликў тумани "Бескўпир" ОФЙ ёқилғи мойлаш шахобчаси оператори

Аъзолари

  1.  

Реймова Гулчехра Жаксылыковна

Қонликўл тумани 13-сонли мактаб технология фани ўқитувчиси

  1.  

Куденов Динмухаммед Махсетович

Қонликўл тумани "Бескўпир" овул фуқаролар йиғини масъул котиби

  1.  

Хожалепесова Алтынай Даулетмуратовна

Қонликўл тумани 18-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси патронаж ҳамшираси

  1.  

Худайбергенов Шарапат Уразалиевич

Қонликўл тумани 19-сонли болалар мусиқий ва санъат мактаби ўқитувчиси

  1.  

Садикова Тамара Абилқайыровна

Қонликўл тумани "Баркамол авлод" болалар маркази директори

  1.  

Тажибаева Айжамал Рейимбаевна

Қонликўл тумани 13-сонли мактаб технология фани ўқитувчиси

22-“Табанкол” округ сайлов комиссияси

Раиси

  1.  

Абдраманов Сапарбай Сарсенбаевич

Қонликўл тумани Жисмоний тарбия ва спорт бўлими бошлиғи

Раис ўринбосари

  1.  

Даулетов Азиз Абыллаевич

Қонликўл тумани йўллардан фойдаланиш унитар корхонаси муҳандиси

Котиби

  1.  

Палимова Гулзиба Нзаматдиновна

Қонликўл тумани 9-сонли мактаб қорақалпоқ тили ва адабиёти фани ўқитувчиси

Аъзолари

  1.  

Курбанова Лалагул Танбаевна

Қонликўл тумани 9-сонли мактаб бошланғич таълим фани ўқитувчиси

  1.  

Байманов Ерлан Алаевич

Суенли ирригация тизимлари бошқармаси кадрлар бўлими мутахассиси

  1.  

Мамбетмуратов Казакбай Тасполатович

Мамбетмуратов Казакбай Тасполатович

  1.  

Абдраманов Оразбай Сарсенбаевич

Хусусий тадбиркор

  1.  

Ешмуратова Мариям Торебаевна

Қонликўл тумани Хотин-қизлар қўмитасининг "Бескөпир" овул фуқаролар йиғини хотин-қизлар билан ишлаш бўйича мутахассиси

  1.  

Абдирахманова Миясар Худайбергеновна

Қонликўл тумани 9-сонли мактаб котиби

 

2. Округ сайлов комиссиялари таркиби, жойлашган манзили
ва уларнинг телефон рақамлари кўрсатилган маълумотлар маҳаллий матбуотда эълон қилинсин.

Халқ депутатлари Қонликўл туман

Кенгашига сайлов ўтказувчи

Қонликўл туман сайлов комиссияси раиси                                    Б.Джиемуратов